Спеціалісти-аграрії Львівщини обговорили питання якісного страхування сільськогосподарських культур

13 лютого у Департаменті  агропромислового розвитку облдержадміністрації відбувся  семінар на тему: «Якісне страхування сільськогосподарських культур – надійний засіб захисту аграрного бізнесу. Агрострахування з державною підтримкою – нові можливості для сільгоспвиробників».

Семінар проведено за участю експертів Проекту міжнародної фінансової корпорації «Розвиток агрострахування в Україні» для спеціалістів районних управлінь агропромислового комплексу та сільськогосподарських товаровиробників в галузі рослинництва.

Під час  тренінгу проведено аналіз ринку агрострахування в Україні, розглянуто стандартні страхові продукти та надано практичні рекомендації щодо використання сільськогосподарськими товаровиробниками страхування з державною підтримкою.

Також учасники семінару  відмітили важливість державної підтримки агрострахування та надали пропозиції щодо подальшого вдосконалення існуючого механізму підтримки.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*