Допомога одиноким громадянам похилого віку є головним завданням Соціальних працівників

У зв’язку із поступовим зниженням температури повітря та  з метою забезпечення громадян похилого віку, інвалідів, які проживають самотньо, бездомних від переохолодження працівниками територіального центру проводяться обстеження одиноких та одинокопроживаючих громадян похилого віку, інвалідів для виявлення потреб у продуктах харчування, теплому одязі, медикаментах та палива на зиму. З допомогою соціальних робітників та доглядальників придбано та доставлено  дрова одиноким та утеплено вікна і двері в помешканнях. Так було проведено перевірку  трьох соціальних робітників та вісім доглядальників в с. Вовче.  В результаті якої виявлено, що підопічні забезпечені паливом на зиму та задоволені обслуговування з боку соціальних робітників та доглядальників.

Також з цією метою проводиться робота щодо залучення благодійних організацій, а також акція по збору матеріальної та гуманітарної допомоги одиноким громадянам похилого віку та інвалідам від жителів району.  При даному відділенні створено банк речей.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*