Соціальний захист людей з інвалідністю – представники влади та громадськості об’єднали зусилля

Сьогодні, 29 вересня, у Львівській ОДА відбувся круглий стіл щодо співпраці органів державної влади Львівщини з громадськими організаціями людей з інвалідністю. Захід став платформою для діалогу різноманітних структур та організацій задля забезпечення достатнього рівня життя та соціального захисту людей з інвалідністю.

«На Львівщині діє обласна програма для підтримки людей з інвалідністю та реалізації державної політики. Виконавцями цієї програми є всі органи державної влади  дотичні до розв’язання проблем людей з інвалідністю. Соціальний захист людей з інвалідністю працює у декількох напрямках – виплата матеріальних допомог, субсидій, пільг на місцевому рівні, надання соціальних та реабілітаційних послуг, співпраця з громадськими організаціями в частині підтримки заходів соціального спрямування, проведення заходів з метою привернення уваги до проблем людей з інвалідністю. Сьогодні важливо пробути свідомість суспільства до розуміння потреб та проблем з якими зіштовхуються люди з інвалідністю», – розповіла директор департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Наталія Кузяк.

В межах заходу учасники обговорили реалізацію обласної комплексної Програми правового захисту, соціальної підтримки та реабілітації людей з інвалідністю на 2015-2018 роки, а також проблемні питання, які сьогодні постають перед  людьми з інвалідністю.

Зазначимо, що круглий стіл відбувся в межах Всеукраїнської конференції «Про забезпечення достатнього рівня життя та соціального захисту людей з інвалідністю в Україні відповідно до Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю», яка тривала у Львові упродовж 27-29 вересня. Упродовж трьох днів учасники обговорювали нові аспекти Державної політики із забезпечення захисту людей з інвалідністю, шляхи правового регулювання, напрямки роботи Фонду соціального захисту інвалідів, а також ознайомились із досвідом Республіки Польща у забезпеченні достатнього рівня життя людей з інвалідністю.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*