Соціальні ініціативи Президента України

На виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України», з нагоди  Дня усиновлення,  30  вересня  під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Івана Січака  проведено засідання «круглого столу»  з питань усиновлення, влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до сімейних форм виховання за участю фахівців служби у справах дітей  райдержадміністрації та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу з питань освіти, сім’ї  та молоді райдержадміністрації, охорони здоров’я, управління соціального захисту населення.

Метою «круглого столу» – підвищення інформованості сімей району, формування культури усиновлення, шанобливого ставлення до родини, пропаганда національного усиновлення. На засіданні було  присутньо 12 людей, з них 6 усиновителів, де виховуються 7 дітей.

Заступник голови районної державної адміністрації  Іван Січак наголосив, що це свято вперше почали святкувати  у 2009 році та відзначається в Україні щороку,  підвів підсумки зустрічі, висловив слова подяки  за мудрість, сердечність, розуміння, підтримку та турботу за долю кожної дитини.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*