Соціальні ініціативи Президента України

16 жовтня  голова районної державної адміністрації  Михайло Кінь спільно із спеціалістами  районного центру соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді при райдержадміністрації здійснив виїзд  в населений пункт району с.Бітля для зустрічі з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Під час  візиту очильник району зустрівся з соціально – незахищеними сім’ями та сім’ями,  які  опинилися в складних життєвих обставинах.

Крім того, Михайло Кінь наголосив на впровадження нових соціальних ініціатив Президента України щодо повного охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення та звернув увагу на роботу  соціальних  фахівців  району з раннього виявлення проблемних сімей та вчасного надання їм підтримки.

Після зустрічі здійснив візит у сім’ю, яка опинилася в складних життєвих обставинах з питань  безвідповідальності у вихованні дітей.

За  підсумками поїздки   дано  доручення відповідальним службам та Бітлянському сільському голові вести постійний контроль за сім’ями, які потребують соціальної підтримки.

 

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*