Соціальні ініціативи Президента України

На виконання  «Реалізації  в регіонах ініціатив Президента України щодо підвищення соціального захисту (рівня життя)  найбільш уразливих верств населення (пенсіонерів, інвалідів, вереранів війни)» 1 жовтня в культурно-мистецькому центрі «Україна» м.Турка  відбулися заключні заходи з нагоди «Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана». В заходах взяли участь керівники Турківської районної державної адміністрації та Турківської районної ради, територіального центру,  управління соціального захисту населення та представники місцевих ЗМІ.

З привітанням та доповіддю по напрямках роботи установ соціального захисту населення району до присутніх звернувся заступник голови райдержадміністрації Іван Січак.

Після вступного слова більше ста осіб похилого віку та ветеранів протягом години милувалися чарівним співом художніх колективів районного народного дому. В перерві між піснями лунало багато теплих привітань на адресу присутніх з уст ведучих. Закінчився концерт за народною традицією співом «Многая і благая літа».

По закінченню концерту працівниками територіального центру для людей похилого віку та ветеранів було накрито солодкий стіл.

До Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана та в зв’язку з підготовкою до осінньо-зимового періоду територіальним центром проведено виплату одноразової грошової допомоги в розмірі 100 тис. гривень, яку отримало 500 одиноких непрацездатних осіб, які обслуговуються відділенням соціальної допомоги на дому. Кошти на ці цілі були передбачені кошторисом видатків нашої установи та профінансовані з місцевого бюджету.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*