Соціальне інспектування сімей фахівцями із соціальної роботи

загруженное (5)Фахівцями із соціальної роботи Турківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснено соціальне інспектування сімей, які переселилися  на тимчасове проживання в   с.Бітля,  с.Карпатське, с.Явора, с.Верхня Яблунька, с.Радич  Турківського району та м.Турка  із Луганської та Донецької областей. На даний час на території району проживає 18 таких сімей. З даними сім’ями фахівцями  проведена індивідуальна робота щодо подальшого навчання дітей, забезпечення їх одягом  та взуттям в осінньо-   зимовий період. 18 дітей із цих сімей  приступили  у навчальні заклади.

Сім’ї, які прибули із Луганської та Донецької областей працівниками центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взяті під соціальний супровід.

Одночасно спеціалістами районного центру складено списики дітей, які прибули в район  у  благодійний фонд «Милосердя»  та районну організацію товариства «Червоний Хрест» щодо сприяння у забезпеченні їх одягом та взуттям,  продуктами першої необхідності.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*