Сьогодні закінчується виготовлення попередніх списків виборців та іменних запрошень

383663058

Відділи ведення Державного реєстру виборців, які працюють у районних державних адміністраціях, виконкомах міст обласного значення та районних адміністраціях Львівської міської ради, склали попередні списків виборців для звичайних виборчих дільниць для підготовки та проведення голосування з позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року.

Як повідомив начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації Федір Алєйніков, сьогодні,13 жовтня, закінчується виготовлення попередніх списків виборців та іменних запрошень на позачергові парламентські вибори.

«Відповідно до Закону України “Про вибори народних депутатів України”, відділи ведення Реєстру не пізніш як за одинадцять днів до дня голосування (до 14 жовтня включно) передають по одному примірнику попередніх списків виборців відповідним дільничним виборчим комісіям. Після цього триватиме процес уточнення списків та опрацювання заяв виборців, членів виборчих комісій та переселенців з Автономної Республіки Крим, м. Севастополя, Луганської і Донецької областей щодо тимчасової зміни місця голосування», – зазначив Федір Алєйніков.

За його словами, вже з 15 жовтня кожна дільниця матиме попередні списки, де виборці зможуть перевірити свої дані, та, у разі виявлення неточностей, звернутись щодо їх виправлення.

Звертаємо увагу, що для уточнення попередніх списків надається час до 20 жовтня включно. Для цього виборець має звернутися до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до відділу ведення Реєстру із відповідною заявою.

«Ця заява розглядається впродовж одного дня. Після чого буде виготовлено уточнені списки та передано на виборчі дільниці, і виборець уже нічого змінити не зможе», – наголосив Федір Алєйніков.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*