Сьогодні відбулася зустріч голови Турківської райдержадміністрації Олександра Лабецького з головним позаштатним спеціалістом МОЗ Костянтином Руденком

???????????????????????????????Сьогодні, в приміщенні Турківської КЦРЛ відбулася зустріч голови Турківської райдержадміністрації Олександра Лабецького з головним позаштатним спеціалістом МОЗ Костянтином Руденком, провідних фахівців МОЗ України, Національного Інституту серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова, за участі головного лікаря КЦРЛ Михайла Макарика.  Серед запрошених – лікарі акушер-гінекологи, неонатологи, педіатри, дитячі кардіоревматологи та кардіохірурги.

??????????????????????????????? В залі засідань Турківської районної ради відбулася дискусія на тему «Вроджені вади серця. Сучасний підхід до діагностики та лікування».  Як розповів присутнім головний позаштатний спеціаліст МОЗ Костянтин Руденко, першим етапом проекту є ревізія стану надання медичної допомоги в районі, обладнання, людських ресурсів, обізнаності лікарів і населення. Другим етапом буде визначення проблематики медицини району і донесення її до керівника Міністерства охорони здоров’я. Також укладено усну домовленість  між Національним Інститутом серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова та DSCN5238Турківською КЦРЛ у тому, щоб хворі з району могли безкоштовно потрапити на прийом та лікування у вищезгаданий заклад.

Під час дискусії медики обговорили ситуацію з вродженими вадами серця та стан надання кардіологічної допомоги дітям у районі.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*