«Сьогодні важливо повернути довіру людей до сфери охорони здоров’я», – Олег Синютка

Сьогодні, 20 березня, відбулась шоста звітно-виборна конференція  Львівської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я  України. Участь у заході взяли головні лікарі лікувально-профілактичних установ міста і області, голови профспілкових комітетів.Із вітальним словом до присутніх звернувся голова Львівської ОДА Олег Синютка.

«Після українського війська, друга річ, яку ми мусимо в державі зробити – це освіта. І третьою річчю є сфера охорони здоров’я. За останні три  роки реформи в сфері дійсно почали впроваджуватися, і звісно цей процес відбувається по різному. Друга річ де є сьогодні успіх  – це трансформація первинної медичної ланки в сімейних лікарів. Адже здебільшого, з практики, коли в тебе виникає якесь запитання, то людина консультується в лікаря, якого знає і якому довіряє. І це пройшло сьогодні певні юридичні зміни. Але найголовніше, що сьогодні і про це приємно говорити, лікар сімейної медицини отримує уже 15-18, а подекуди і 20 тисяч гривень. І це реалії сьогоднішнього дня. І що ще краще, що разом із зарплатою сьогодні для цієї ланки розвивається інфраструктура. Це зокрема автомобілі та будівництво сімейних амбулаторій за новітнім зразком», – зазначив Олег Синютка.

Також очільник області зупинився на питаннях творення госпітальних округів, збереженні медичних кадрів, платних послуг в сфері охорони здоров’я.

«Сьогодні економіка повертається до стану в якому вона повинна бути. Економіка росте, сплачують до бюджету, за рахунок цього  ми  можемо підтягувати бюджетну сферу і з точки зору зарплати і з точки зору інвестицій. Можливостей сьогодні є багато. Але для того, щоб це реалізувати потрібна консолідація зусиль та трансформація. Спільна позиція дозволить втримати талановитих людей у сфері, дооснастити систему охорони здоров’я хорошою якісною апаратурою, інвестувати в систему охорони здоров’я капітальні вкладення. І найголовніше сьогодні – це повернути довіру наших людей до охорони здоров’я, а разом із довірою повернуться обов’язково ресурси»,-  додав Олег Синютка.

В межах конференції порушили актуальні питання галузі, сформували робочі органи обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я  Українита прослухали звітну доповідь.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*