Сьогодні у Львові розпочинається Міжнародний економічний форум

Сьогодні, 27 жовтня, у Львові розпочинається XIV Міжнародний Економічний Форум.

Форум триватиме впродовж 27-28 листопада 2014 року у Львові під гаслом «Бачення 2020: стратегії для країн, регіонів та бізнесу».

Цьогорічний Міжнародний економічний форум буде присвячений обговоренню двох надважливих тем для розвитку України: децентралізації та реформи державної регіональної політики, а також Угоди про асоціацію між Україною та ЄС – як шансу змінити нашу країну.

Основною метою Форуму є об’єднання керівників держав, міжнародного бізнесу і експертів задля розробки і впровадження ефективних стратегій в умовах посилення інтеграційних процесів, уповільненого розвитку світової економіки, стимулювання інвестицій та високих технологій.

ХІV Міжнародний Економічний Форум відбувається за підтримки Львівської обласної державної адміністрації,  Львівської обласної ради, Львівської міської ради, а також Програми Європейського Союзу «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні».

Більш детальна інформація – на веб-сторінці Форуму:www.lvivforum.com.ua.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*