Сьогодні Турківщина попрощалась із десантником Миколою Кльобом

14516455_886803331420077_4632783693645134554_n

Сьогодні Турківщина попрощалась  із дисантником  Миколою Кльобом.

Ще восьмого березня 2014 року, коли не було такого поняття, як антитерористична операція, Микола разом з іншими десантниками, пішов захищати державу. Його згадують як надзвичайно мужню людину. Разом зі своїм підрозділом він серед перших пішов на розблокування Луганського аеропорту, де стояла основна частина особового складу 80 окремої аеромобільної бригади. Під час маршу вони потрапили в засідку. У бронетранспортер, за кермом якого був Микола, потрапила ворожа граната. Машина загорілась. Завдяки діям цього мужнього хлопця тоді вдалось врятувати всіх, хто їхав цією машиною. Після того, як хлопці пробили «коридор» крізь оточення і зайшли на територію аеропорту, йому довірили іншу машину.

a-2

Микола Кльоб загинув, прикриваючи вихід своїх побратимів з пекельного оточення. Сепаратисти довго не віддавали тіло нашого героя. Незважаючи на всі домовленості, вони не дозволяли забрати його з поля бою. А коли хтось з бандитів знайшов телефон Миколи, то почались дзвінки з шантажем.

a-1

Зі своїм бойовим побратимом прийшли проститись всі військовослужбовці 80 окремої аеромобільної бригади. Кожен підійшов до труни і віддав шану загиблому герою.

Провести Миколу в останню путь зібралися сотні жителів Турківського району.

У прощальному слові голова райдержадміністрації Олександр Лабецький наголосив, що ми повинні зробити все можливе і неможливе, щоб загибель Миколи Кльоба, ще п’ятьох  наших земляків і тисяч українських героїв не була марною, щоб те, за що вони віддали найцінніше, здійснилося – ми повинні вигнати ворога з нашої землі і побудувати таку країну, про яку мріяв Микола і тисячі його побратимів.

Олександр Миронович схилив голову перед патріотизмом героя, адже він пішов захищати БатьківщинуІ було чутно, як крізь стиснуті від розпачу зуби, мужні десантники повторювали лише одну фразу «не забудемо, не пробачимо».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*