Сьогодні стартував прес-тур українсько-польським транскордонням

У понеділок, 23 листопада, розпочався промоційно-туристичний тур Львівською областю, Підкарпатським та Люблінським воєводствами для журналістів з ЄС і СНД, а також представників ЗМІ Львівщини.

Зокрема, на території Польщі львівські журналісти відвідають Перемишльський та Красічинський замки, а також музей народної архітектури, Королівський палац та картинну галерею Здіслава Бексінського в м. Сянок. Натомість їх польські колеги на Львівщині помандрують Жовквою, Бродами та Жидачевом. Вони ознайомляться зі Світовою спадщиною ЮНЕСКО, яка розташована у Жовкві, зокрема, оглянуть пам’ятки архітектури та сакрального мистецтва, замок, оборонні споруди, Ратушу, костел святого Лаврентія, синагогу та церкву Святої Трійці. Опісля, на польських медійників чекає екскурсія у м. Броди – відвідування історико-краєзнавчого музею, а у Жидачеві вони зможуть подивитися залишки городища Зудечів, костел Внебовзяття Пресвятої Діви Марії та палац культури “Папірник”.

Зазначимо, що прес-тур відбувається в рамках реалізації мікропроекту “Створення інноваційних транскордонних туристичних продуктів та спільна промоція Львівщини, Підкарпатського та Люблінського воєводств”, який стартував у листопаді минулого року, а також парасолькового проекту “Спільна промоція туристичних можливостей та культурно-історичної спадщини Львівської області, Підкарпатського і Люблінського воєводств”.

Мікропроект реалізовується за кошти Європейського Союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва “Польща – Білорусь – Україна 2007-2013”. Головним партнером є департамент міжнародного співробітництва та туризму Львівської обласної державної адміністрації, а партнером з польської сторони – Гміна Медика.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*