Сьогодні привітали рятувальників району із професійним святом

Сьогодні, 18 вересня, заступник голови райдержадміністрації Василь Цибак, голова районної ради Володимир Лозюк, міський голова Геннадій Когут, помічник народного депутата України Андрія Лопушанського Ірина Кіра привітали працівників Турківського районного сектору головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області з професійним святом.

Керівництво району та міста подякували рятувальникам за мужність, професіоналізм і самовідданість. За те, що будь-якої миті готові прийти на допомогу та захистити людей від лиха.

Побажали рятувальникам здоров’я, миру, благополуччя та щоб завжди поверталися додому здоровими і неушкодженими.

Крім того, за досягнення високих показників у професійній діяльності, успішне і сумлінне виконання службових обов’язків, хоробрість, самовідданість, мужність і відвагу, виявлені під час виконання службових обов’язків та з нагоди Дня рятівника нагородили рятувальників грамотами.

Довідково.

День рятівника в Україні відзначають 17 вересня. Свято відзначається щороку цього дня згідно з Указом Президента від 12 вересня 2008 року. День рятівника є професійним святом не тільки працівників усіх аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, але його відмічають також громадяни, які внесли свій вагомий внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*