Сьогодні Польща відзначає День незалежності: очільник області висловив вітання з цієї нагоди

Сьогодні, Польща святкує День незалежності. Це національне свято, яке щорічно відзначають 11 листопада на честь проголошення незалежності держави від Росії, Німецької імперії та Австро-Угорської імперії 1918 року. Свято припадає на день завершення Першої світової війни.

З цієї нагоди голова Львівської ОДА Максим Козицький привітав Генерального консула Республіки Польща у Львові Елізу Дзвонкевич та весь польський народ.

«Щиро вітаю польську громаду Львівщини та весь польський народ з Днем Незалежності Республіки Польща! Омріяна свобода далася вам нелегко. Її потрібно було виборювати, жертвуючи життям багатьох поколінь. І це, мабуть, найголовніше, що нас об’єднує. Ми гордимося сусідством і дружніми стосунками з успішною, сильною державою, яка є членом Європейського Союзу і НАТО, будує партнерські стосунки з країнами всього світу»,-  зазначив очільник області.

Максим Козицький також висловив сподівання на подальшу співпрацю між Україною, зокрема Львівщиною та Польщею.

«Впевнений, ми й надалі будемо надійними партнерами, готовими завжди підставити одне одному плече. Бажаю усьому польському народові добробуту, миру та процвітання!»,-  додав очільник області.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*