Сьогодні необхідно переконати людей у ефективності ОСББ, – Олег Синютка на Всеукраїнському форумі у Львові

Вже другий день у Львові триває VI Всеукраїнський форум ОСББ, який цьогоріч зібрав близько 140 голів ОСББ та управлінських компаній зі всієї України, іноземних експертів та представників міжнародних організацій. Відкриття цього заходу, а також представлення результатів напрацювань першого дня відбулось сьогодні, 27 листопада, за участі представників місцевої влади та виконавчих органів.

До учасників Форуму у вітальному слові звернувся й голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка. Він наголосив, що присутні тут представники ОСББ та Спілки Власників житла з усієї України своїм прикладом мають переконати людей у ефективності створення таких об’єднань.

“Сьогодні багато залежить від вас. Те, що вимагалось від Верховної Ради України – зроблено, і виконавчі органи влади зроблять все необхідне. Але тут є потреба переконати людей. І цього, на превеликий жаль, не зможе ні голова Парламенту, ні Прем’єр-міністр, ні голова облдержадміністрації, – підкреслив Олег Синютка. – Переконати людей може тільки той, хто живе поруч і демонструє свій позитивний досвід. Тому я би хотів, щоб це було основною ціллю на 2016 рік. Адже сьогодні ви є реальними господарями свого житла, демонструєте ефективне управління, у порівнянні з тими будинками, які обслуговують ЖЕКи”.

Зазначимо, цього року ключовими темами Форуму ОСББ стали законодавчі реалії, перспективи розвитку управительських компаній та можливості впровадження енергоефективних заходів у будинках. Також учасники розглянули й перспективи управління малоквартирними будівлями в історичній частині міст. Загалом цей Форум став хорошою традицією для Львова. Досвід попередніх років доводить, що він є дієвою платформою для стимулювання змін в галузі житлового господарства.

Довідка:

У Львівській області спостерігається позитивна динаміка зі створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Зокрема, на сьогодні вже функціонує 1156 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, в т.ч. впродовж 9 місяців 2015 року утворилось 42 ОСББ.

Триває активна робота зі створення ОСББ у м. Золочеві, де вже функціонує 107 таких об’єднань, м. Дрогобичі – 94 ОСББ, Бродівському районі – 47, м. Стрию – 40, м. Трускавці – 39, Яворівському районі – 39.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*