Сьогодні на Львівщині стартували спортивно-пізнавальні заходи для дітей учасників АТО

У середу, 16 листопада, з нагоди відзначення в Україні Дня Гідності та Свободи у Львівській області розпочалась серія спортивно-пізнавальних заходів для дітей родин Героїв Небесної Сотні та учасників АТО.

Так, діти з усіх міст обласного значення та районів Львівщини матимуть змогу відвідати тренування з різних видів спорту, познайомитися з унікальною спортивною інфраструктурою армійської спортивної бази, яка має статус національної  бази олімпійської підготовки, ознайомитись із роботою комплексу плавальних басейнів, велотреку, стрільбища, кінної бази, боксерського залу тощо. Усі охочі також зможуть випробувати свої сили у кульовій стрільбі, стрільбі з лука, їзді верхи на конях та їзді на велосипеді.

Варто зазначити, що заходи організовує управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації за активної підтримки навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України, структурних підрозділів галузі фізичної культури та спорту райдержадміністрацій, відділення НОК України у Львівській області, обласного центру “Спорт для всіх”, тренерів дитячо-юнацьких спортивних шкіл, провідних спортсменів-олімпійців Львівщини, керівників проекту “Мій тато захищає Україну” та ін.

Загалом такі своєрідні екскурсії на одну з найкращих спортивних баз Львівщини триватимуть до 30 листопада й охоплять майже 500 дітей з родин Героїв Небесної Сотні та учасників АТО.

Із повним графіком проведення спортивно-пізнавальних заходів для дітей родин Героїв Небесної Сотні та учасників АТО у Львівській область можна ознайомитись тут.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*