«Сьогодні ми всі разом є одним великим сильним голосом, який буде сприяти розвитку бізнесу в Україні», – Морган Вільямс в межах панельної дискусії Міжнародного економічного форуму

«Мені дуже приємно знов повернутися до Львова, оскільки без сумніву Львів, Львівська область є можливо найкращим розвинутим економічним регіоном в Україні. Ви мабуть зробили дуже багато на місцевому рівні для того, щоб покращити бізнес, заохочувати його розвиток. І це дійсно гарна, цікава, велика історія. Сьогодні ми всі разом є одним великим сильним голосом, який буде сприяти розвитку бізнесу в Україні. Що мені подобається на Львівщині, це те, що коли ми говоримо про розвиток економіки, ми говоримо про створення нових робочих місць, забезпечення твердої національної валюти. У вас дійсно добре розвинутий ІТ кластер. І це дуже хороший важіль економічного розвитку. Другий аспект це туризм. Це два фактори, над якими потрібно працювати», – зазначив Президент Американсько-Української Ділової Ради Морган Вільямс.

Також Морган Вільямс окреслив напрямки розвитку експортної стратегії для області.

«Потрібно співпрацювати з американськими туристичними компаніями. Вам треба більше експортувати тут красу, яка у вас є, шляхом співпраці туристичних компаній. Я теж заохочую своїх друзів, щоб сюди приїжджали. У вас все є, просто потрібно більше промоції, а це додасть робочі місця і більше валюти», – додав Морган Вільямс.

Баченням експортних можливостей області поділились і Президент Українсько-арабської Ділової Ради Шейх Емад Абу Алруб та Голова Правління Міжнародної асоціації турецьких і українських бізнесменів (TUID) Бурак Пехліван.

«Україна займає 3-те місце в світі у сфері ІТ, перше місце із зерна, масла та інших товарів. Україна – багата країна світу і це важлива інформація для інвесторів. У нас є інвестори. Але завданням номер один у співпраці Арабських країн і України є маркетинг. Ми будемо раді працювати тут командою»,-  зазначив Шейх Емад Абу Алруб.

«Ми повинні змінити парадигму. Європа і світ швидко змінюється. Але сьогодні важливо експортувати послуги. Цього року Україна мала експорт у сферірі ІТ на 4,5 млрд. Це також можуть бути будівельні чи туристичні послуги. Україна може експортувати свої послуги, і це необхідність, адже люди мусять приїжджати до України. Зараз люди можуть собі дозволити приїжджати до Львова. Тут є хороший аеропорт. Пам’ятаймо про туризм, ІТ послуги і послуги загалом», – зазначив Голова Правління Міжнародної асоціації турецьких і українських бізнесменів (TUID) Бурак Пехліван.

Нагадаємо, що Міжнародний економічний форум триватиме до 2 листопада.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*