«Сьогодні ми маємо позитивну динаміку у галузі легкої промисловості», – Олег Синютка

Сьогодні, 7 червня, напередодні відзначення Дня працівників легкої промисловості, на Львівщині відбувся галузевий форум «Укрлегпром: промисловий діалог з Урядом». Ключовою темою форуму став розгляд Львівщини як галузевого лідера.

Серед учасників форуму – голова Львівської ОДА Олег Синютка, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій Бровченко, в.о. голови Державної фіскальної служби України Мирослав Продан, представники Міністерства освіти і науки України, Державної служби зайнятості, Держпраці, Держспоживслужби, Державної екологічної інспекції, керівники закладів освіти та понад 70 представників бізнесу з виробництва одягу та взуття текстильного та шкіряного виробництва з 10-ти областей України.

«Сьогодні ми маємо позитивну динаміку у галузі легкої промисловості. Проте важливо говорити не лише про здобутки, але й ті виклики, які сьогодні стоять перед нами. Перше – це питання забезпечення кадрами. І тут ми повинні рухатися двома шляхами – це збільшення кількості фахівців, які б задовольнили потребу в кадрах, яка сьогодні є в галузі, а також легалізація і підвищення заробітної плати. Зокрема  цього року ми кардинально змінили регіональне замовлення і практично на 40 % переформатували структуру виробничих професій, яким будуть навчатися студенти професійно-технічної освіти. І тут ми потребуємо підтримки, адже сьогодні дуже важливо на практиці продемонструвати приватно-публічне партнерство. Нам необхідні і відповідні можливості для проходження практики і відповідне обладнання для переформатування системи освіти»,-  зазначив у вітальному слові Олег Синютка.

Також очільник області зупинився на таких важливих факторах як експортно-митні операції, фіскальна політика держави та внутрішній ринок.

«Внутрішній ринок росте. І сьогодні дуже важливо завоювати цей ринок нашою продукцією і нашими торговими марками і брендами», – додав Олег Синютка.

Також очільник області вручив почесні грамоти кращим представникам галузі легкої промисловості.

Привітав представників галузі і заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій Бровченко, який зачитав привітання від Першого віце-прем’єр-міністра-Міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва.

«Легка промисловість забезпечує істотний внесок в соціально-економічний розвиток країни, має суттєвий сплив на розвиток малого і середнього підприємництва, задовольняє найбільш нагальні потреби населення. Сьогодні вам приходиться працювати в умовах жорсткої конкуренції, постійно реагувати на зміни кон’юктури споживчого ринку, підвищувати якість і конкурентоспроможність продукції. Приємно відзначити, що завдяки відданості своїй професії і сумлінній праці, ви продовжуєте творчий пошук, підвищуєте якість продукції, створюєте нові зразки здатні складати конкуренцію світовим аналогам», – йшлося у тексті привітання.

Серед питань, які розглянули в межах галузевого форуму – стратегія розвитку легкої промисловості:формування і реалізація, зростання ВВП і Держбюджету через детінізацію ринку легкої промисловості, перспективи та виклики щодо формування внутрішнього ринку, експортні можливості та ризики ЗВТ для вітчизняних виробників, інновації у виробництві панчішно-шкарпеткової продукції, синхронізація системи освіти для ринку праці легкої промисловості, кадрове забезпечення індустрії у західних регіонах, досвід та реалії роботи з європейськими партнерами.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*