Сьогодні для випускників шкіл Турківського району пролунав останній дзвоник

скачанные файлыСьогодні, 27 травня, в усіх школах Турківськогог району відбулися урочистості з нагоди Свята останнього дзвоника, який сповістив про завершення 2015-2016 навчального року. Особливим це свято стало для  випускників району, котрі в цей день прощаються із дитинством і стають на стежину дорослого самостійного життя.

Вже традиційно із завершенням навчального року учнів  та вчителів вітають священики, представники влади, батьки. Голова Турківської райдержадміністрації Олександр Лабецький вітав із святом випускників та усіх учнів із закінченням навчального року Карпатської ЗОШ І-ІІ ст. “Дорогі учні, вчителі, батьки!  Від щирого серця вітаю Вас зі Святом останнього дзвоника! Цей день не просто знаменує завершення навчального року, це – подолання чергової сходинки в освоєнні знань. Дорогі випускники, Ви пройшли надзвичайно важливий етап, і сьогодні символічно прощаєтеся з безтурботним життям. Попереду у вас самостійний шлях, здобуття професії, побудова власної сім’ї. Вірю, що вступите ви на цей шлях достойно.  Хочу привітати і батьків сьогоднішніх випускників. Разом із своїми дітьми Ви пройшли цей довгий і непростий шлях. Раділи їхнім успіхам, переймалися невдачами, підтримували у важку хвилину. Нехай же Ваші діти стануть справжніми людьми, гідними поваги. Бажаю всім віри і впевненості у завтрашньому дні, добра й благополуччя, міцного здоров’я і злагоди у Ваших родинах”- зазначив у своєму виступі очільник району.

Опісля церемонії вручення атестатів про закінчення школи, для випускників школи пролунав останній дзвоник.

Зазначимо, що з нагоди свята, участь у шкільних урочистих заходах взяв увесь керівний склад району.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*