Сьогодні День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Чорнобильський вітер по-душах мете,
Чорнобильський пил на роки опадає,
Годинник життя безупинно іде …
Лиш пам’ять, лиш пам’ять усе пам’ятає
Чорнобиль. Чорний біль нашої землі.

І скільки б не минуло років, все одно це слово полум’янітиме чорним вогнищем скорботи. Чорнобильська аварія стала для нас уроком, за який заплачено дорогою ціною. Забруднене радіацією довкілля, втрачене здоров’я та життя, зруйновані долі…
Сьогодні – день пам’яті. День скорботи і роздумів. В День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС обов’язок кожного українця пом’янути загиблих та вклонитися рятівникам, які живуть поряд з нами.
Наш земний уклін, наша довічна вдячність усім тим, хто, ризикуючи своїм здоров’ям і життям, брав участь у ліквідації наслідків аварії, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю.
Нехай у цей день тяжкі дзвони Чорнобиля відгукнуться в душах кожного з нас співчуттям і милосердям. Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, довгих років життя, миру, благополуччя та добробуту.
Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*