Служба у справах дітей інформує

images 28 липня головними спеціалістами відділу з опіки, піклування служби у справах дітей Турківської РДА Оксаною Бойко та Іванною .Ільницькою старшим інспектором ЮП Турківського ВП( Іваном Дзюдзьом та сільським головою Бітлянської сільської ради Мироном Цапом було здійснено обстеження житлово-побутових умов неповнолітнього в с.Бітля Турківського району, який залишився без батьківського піклування в зв’язку зі смертю обох батьків. Було здійснено опис майна неповнолітнього та складено акт обстеження.  Цією ж комісією було обстежено умови проживання сім’ї опікуна в с.Бітля, про що складено відповідний акт. Умови проживання задовільні.

Цього ж дня головними спеціалістами відділу з опіки, піклування служби у справах дітей Турківської РДА Оксаною Бойко та Іванною .Ільницькою старшим інспектором ЮП Турківського ВП( Іваном Дзюдзьом було обстежено в смт.Бориня Турківського району умови проживання сім’ї, яка опинилася в складних життєвих обставинах та перебуває на обліку в службі у справах дітей. Матері дітей на час обстеження вдома не було, в будинку не прибрано, брудно, речі та одяг розкидані. За результатами обстеження було складено акт та буде ініційовано притягнення до адміністративної відповідальності маму за неналежне виконання батьківських обов’язків.

А начальником служби у справах дітей Турківської РДА  Ірина .Стебівка спільно з начальником з соціальної роботи   Турківського РЦСССДМ  Марією Павлик та фахівцем із соціальної роботи  ТРЦСССДМ Мариною Блажевською було обстежено житлово-побутові умови сім’ї, яка опинилася в складних життєвих обставинах, де виховуються 5 неповнолітніх дітей в м.Турка, вул.Горішня.  Складено акт обстеження та проведено профілактичну бесіду з обома батьками.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*