Служба безпеки України святкує 26-річчя

Сьогодні, 23 березня, голова Львівської ОДА Олег Синютка взяв участь в урочистостях з нагоди 26-ої річниці створення Служби безпеки України.

Заходи розпочалися виконанням Гімну та хвилиною мовчання за полеглими співробітниками СБУ.

«Завдяки Службі безпеки ми сьогодні маємо зовсім іншу державу, ніж мали 4 роки тому. СБУ демонструє як працювати і на мирній території України, і на тимчасово окупованій частині. Українці переконалися, що можуть покластися на Службу безпеки. Ми дякуємо вам за те, що ви є, що ви стоїте на сторожі нашого спокою. Українська спецслужба на своєму місці, і робить самі ті речі, які є в інтересах українського народу. Пройде трохи часу, і ми уже будемо говорити не про війну і боротьбу з корупцією, а про те якою могутньою і сильною є наша держава. І в цьому буде ваша заслуга», – привітав зі святом працівників Служби безпеки Олег Синютка.

Окрім того, за досягнення вагомих результатів в оперативно-службовій діяльності та з нагоди відзначення 26-ї річниці створення Служби безпеки України Почесною грамотою облдержадміністрації та цінним подарунком нагородили трьох старших офіцерів Управління Служби безпеки України у Львівській області.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*