Служба “112” централізовано прийматиме дзвінки з питань учасників АТО

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка закликав учасників АТО та членів їх сімей з будь-яких питань, зокрема тих, що стосуються соціальних пільг, допомог чи виплат, звертатись на лінію “112”. Про це йшлось на зустрічі з демобілізованими та громадськими активістами, яка у вівторок, 8 грудня, відбулась у стінах Львівської ОДА.

“Служба “112” централізовано прийматиме дзвінки з питань, які стосуються учасників АТО. Тому усі проблеми, скарги та інші питання можна буде також викласти, зателефонувавши за єдиним номером”, – зазначив Олег Синютка.

Керівник області вислухав численні скарги військових, а також членів родин загиблих учасників АТО, які, зокрема, стосувались відсутності належної уваги та допомоги з боку соціальних служб, а також місцевої влади.

Він також нагадав, що цієї суботи, 12 грудня, у Львові відбудуться загальні збори учасників АТО та волонтерів Львівщини, щоб власне й підсумувати усі потреби демобілізованих військовослужбовців, а також проблемні питання членів сімей загиблих в АТО.

“В усіх районах області відбулись зустрічі із учасниками АТО, де ми вислухали ті проблеми, з котрими їм доводиться самотужки боротись. Це не разовий захід, і подібні спілкування відбуватимуться в подальшому, – наголосив голова ОДА. – Звичайно, що право кожної людини прийти чи не прийти на таку зустріч. Але головне, щоб люди не мовчали, бо я хочу почути кожного”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*