Скористайтесь правом на податкову знижку

скачанные файлы (1)Правом на отримання податкової знижки, впродовж чотирьох місяців цього року, скористались 202 жителі Турківського району. Задекларована сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню платникам склала 191,1 тис. грн. Турківське відділення Самбірської ОДПІ нагадує, що правом скористатися податковою знижкою можна впродовж всього 2015 року. Зокрема, це стосується громадян, які отримували заробітну плату та сплачували податок на доходи і понесли, протягом 2014 року, витрати на навчання закладам освіти, застрахували себе або членів сім`ї, перерахували кошти у вигляді пожертвувань неприбутковим організаціям, сплатили відсотки за іпотечним житловим кредитом. Підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації, яка подається по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року.

Для отримання детальнішої інформації щодо податкової знижки звертайтесь у ЦОП Турківського відділення за адресою: м.Турка пл. Ринок 24 або за телефонами: 3-22-75 та 3-24-06.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*