Скорочення обсягів закупки російського газу невигідне як Україні, так і Росії – Глава держави

Янукович

Україна готова відновити закупку російського газу за умови зниження його ціни. Про це Президент України Віктор Янукович сказав в інтерв’ю журналістам українських телеканалів.

«Сьогодні, коли ми ведемо з ними (РФ) переговори, вони нам задають питання: «Ви готові відновити український споживчий ринок для Росії?» Ми кажемо, що готові за єдиної умови, що ви нам зменшите ціну на газ», – підкреслив Президент.

Він зауважив, що метою політики України в цьому питанні є позбавлення «вкрай невигідної ціни». За словами Віктора Януковича, це і призвело до скорочення обсягів споживання російського газу.

Президент підкреслив, що Росія також несе втрати від цього. «Вони почали втрачати ринок України, і їм не вигідно його втрачати», – зауважив Віктор Янукович.

Президент України Віктор Янукович дав інтерв’ю тележурналістам Лідії Таран («Студія 1+1»), Олені Фроляк (телеканал ICTV), Анастасії Даугулє (телеканал «Інтер») та Євгену Міхіну (телеканал «Україна»).

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*