Скаути передали Львівській облдержадміністрації Вифлеємське Світло Миру

Сьогодні, 17 грудня, представники Організації Українських Скаутів та скаути Європи в Україні передали у Львівську обласну державну адміністрацію Вифлеємське Світло Миру.

“Дякуємо за цю краплинку світла і тепла, яку ви привезли до нас. Сподіваюсь, вона надихне нас на нові звершення і подарує вдалий рік. Ми вдячні вам за цей клаптик миру, ми сподіваємось, що він скоро настане”,-  зазначила заступник керівника апарату Львівської ОДА Оксана Томашук.

Представники Організації Українських Скаутів привезли Вифлеємське Світло Миру з Кракова. Ця традиція існує упродовж 18 років.

“Ця традиція існує, щоб нагадувати людям, що у світі може бути стільки добра, скільки ми самі принесемо. 18 років тому скаути Кракова запропонували нам долучитись до цієї естафети і передавати Вифлеємське Світло Миру. Сподіваємось, що наш Вогонь Миру буде носієм добра любові та добробуту в нашій Україні і ми із задоволення ділимось цим світлом”,  – зазначила Генеральний Комісар Організації Марія Монтегю.

Інша організація – скаути Європи в Україні привезли Вифлеємський Вогонь Миру з Відня.

“14-річна скаутка Анна була у Вифлеємі і першою запалила це світло і воно прилетіло у спеціальному контейнері в Австрію, звідки розповсюдили по всій Європі. У Відні священики спільно з протестантами, лютеранцями, православними і католиками молились за мир у світі, і зокрема в Україні. Окремо молились “Отче наш”  австрійською, латинською та англійською мовами за справедливий мир в нашій державі.  Бажаємо кожному з нас щирої усмішки, щоб ми були чуйними один до одного, більше любові та радості кожному з нас”, – зазначив представник організації “Cкаути Європи в Україні”Назар Єременко.

Зазначимо, що саме Вифлеємський Вогонь завжди був передвісником свят, затишку і всього теплого, з чим нам асоціюється Різдво. Ідея Вогню і його проста символіка сприйнялися українською громадою, і впродовж останніх років для багатьох Вогонь став доповненням під час святкування Різдва Христового. Тому Вогнем з Вифлеєму люди запалюють свічки на Святу Вечерю.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*