Скаути області відвідують Норвегію

Зокрема, учасники відвідають Осло та Берген на запрошення керівництва цих міст, діаспори та осередку УГКЦ. Відтак, візит скаутів розпочався 1 листопада, а завершиться – 7 листопада.

У програмі – зустрічі в мерії Осло та Бергена, з діаспорою у м. Берген та з королівською сім’єю.

Скаути уже познайомилися з діаспорою та Єпископом Осло, а також вручили їм україномовні видання.

Як зазначив керівник громадської організації Юрій Зошій, уже є домовленості про обмін молоддю Львівщини та молоддю міста Осло.

Зазначимо, що візит відбувається за підтримки Львівської обласної державної адміністрації.

Довідково:

В Україні громадська організація «Скаутство Європи в Україні» була зареєстрована з березня 2017 року.

Скаутами можуть бути як діти, так і дорослі. Набір проводиться у такі групи: горобчики (діти, віком від 5 до 8 років); вовченя (8-12 років); скаути (13 і більше років). Особливість скаутингу полягає в тому, що будучи міжнародним рухом, він несе у собі національну особливість. Це випливає з основних, єдиних для всіх скаутів світу, обов`язків скаута. Кожен скаут обіцяє виконувати свої обов`язки перед Батьківщиною.

Скаути є організаторами й учасниками прогресивних розвиваючих програм і різноманітних суспільних проектів. Крім таборування та організації тематичних концертів скаути беруть участь у таких акціях як:

  • екологічні (прибирання парків, саджання дерев);
  • благодійні (збір продуктів і одягу дитячим будинкам, безкоштовні концерти, трудова допомога церквам і монастирям).

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*