Сєвєродончани подякували Львівщині за гостинність

Педагоги, учні та батьки міста Сєвєродонецьк Луганської області надіслали подяку Львівській обласній державній адміністрації подяку за теплий прийом і захопливу культурну програму під час відвідин краю на Великодні свята.

“Діти пізнали культуру та побут карпатських регіонів, відчули гостинність бойків, познайомилися з особливостями та звичаями родинних свят, – йдеться у листі-подяці від відділу освіти Сєвєродонецької міської ради. – Чудові прогулянки старовинним містом, цікаві екскурсії, спілкування на рівних і прекрасний настрій від побаченого дають змогу стверджувати, що Схід і Захід має бути разом!”

Нагадаємо, що напередодні Великодніх свят на Львівщину приїхало 230 дітей та 20 –  дорослих, які їх супроводжували, з Луганської області.

Частина дітей перебувала у Львові, а інших приймали у сім’ях Турківського, Сколівського, Самбірського та Старосамбірського районів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*