Сімом підприємствам та організаціям громадських організацій інвалідів області надано пільги на оподаткування

13_newsСьогодні, 9 жовтня, під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Богдана Матолича відбулося засідання комісії з питань діяльності підприємств та організацій громадських організацій інвалідів на отримання державної допомоги.

На розгляд комісії було подано 7 заяв від організацій інвалідів на отримання дозволу на право користування  пільгами з оподаткування для підприємств та організацій громадських організацій інвалідів з 1 жовтня 2013 року.

Члени комісії проаналізували відповідність критеріям та соціальну значимість даних підприємств, організацій громадських організацій інвалідів та прийняли позитивні рішення щодо надання їм  права користування пільгами з оподаткування.

Також під час засідання Богдан Матолич  наголосив на розширенні повноважень членів комісії, аби  в майбутньому вони могли контролювати якість роботи цих підприємств: «На наступне засідання ми зробимо аналіз роботи кожного з цих підприємств, зокрема їх фінансовий стан, збереження за особами з обмеженими фізичними можливостями  робочих місць, рівня  заробітної плати тощо».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*