Сім’ї двох загиблих військовослужбовців отримають житло

Про закупівлю житла для забезпечення сімей двох загиблих військовослужбовців  (Наглюка Р.М. та  Логина М.Р.),  а також військовослужбовців, які отримали пошкодження хребта або втратили кінцівки,  (Тітаренка С.В. та Щерби Т.О.) йдеться у розпорядженні т.в.о. голови ЛОДА Юрія Турянського.

Юрій Турянський доручив визначити Яворівську районну державну адміністрацію розпорядником коштів резервного фонду державного бюджету нижчого рівня у сумі 214,5 тис. грн. для закупівлі житла для забезпечення сім’ї солдата  Логина М.Р., розпорядником коштів резервного фонду державного бюджету нижчого рівня у сумі 311,03 тис. грн. для закупівлі житла для забезпечення капітана Щерби Т.О., розпорядником коштів резервного фонду державного бюджету нижчого рівня у сумі 214,5 тис. грн. для закупівлі житла для забезпечення капітана Наглюка Р.М. А також визначити Бродівську районну державну адміністрацію розпорядником коштів резервного фонду державного бюджету нижчого рівня у сумі 214,5 тис. грн. для закупівлі житла для забезпечення капітана Тітаренка С.В.

У свою чергу, відділу фінансового забезпечення апарату обласної державної адміністрації слід  перерахувати Яворівській райдержадміністрації кошти резервного фонду державного бюджету у сумі 740,03 тис. грн. (сімсот сорок тисяч тридцять гривень), Бродівській райдержадміністрації кошти резервного фонду державного бюджету у сумі 214,5 тис. грн. (двісті чотирнадцять тисяч п’ятсот гривень).

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*