Сімейній медицині Львівщини – 25 років

6d883c67dc178d0bc0078a5b55c8d44d_XL

У Львові відбулася  науково-практична конференція, присвячена 25-річчю започаткування сімейної медицини на Львівщині, учасниками якоъ  стали понад 300 сімейних лікарів з усіх районів області .

На науково – практичній конференції йшлося про те, що двадцятип’ятирічний досвід успішного проведення реорганізації первинної медицини та її розвиток у Львівській області дозволяє показати досягнення і сформулювати головні проблеми цього процесу.

Перша в Україні амбулаторія сімейної медицини була створена у 1993 році у м.Дрогобич Львівської області. Сьогодні на Львівщині відкрито 282 заклади сімейної медицини, у тому числі 194 амбулаторії ЗПСМ (173 у сільській місцевості та 21 – у містах), працює 916 сімейних лікарів.

У Львові 80% населення обслуговується сімейними лікарями. Середня тривалість життя львів’ян досягла 75 років, що на 7 років більше, ніж у Східній Європі. І в цьому є значний вклад якісної медичної допомоги фахівців сімейної медицини.
У програмі науково-практичної конференції чільне місце посіли виступи науковців ЛНМУ ім. Данила Галицького, які ознайомили присутніх з новими напрацюваннями у галузі сімейної медицини.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*