Сільські громади Турківщини отримують спортивний інвентар

Відповідно до «Програми підтримки та розвитку спорту в сільській місцевості на 2012 рік», затвердженої рішенням сесії Львівської обласної ради від 28 лютого 2012 року № 391 Турківський район отримав спортивний інвентар на суму 23 237, 98 гривень в кількості 32 комплектів для сільських та селищної рад району від управління з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, а саме:

баскетбольний, волейбольний та футбольний комплекти, до складу яких входять: баскетбольний комплект – баскетбольне кільце з сіткою, 2 баскетбольні м’ячі, комплект для гри в шахи та комплект для гри в настільний теніс; волейбольний комплект – волейбольна сітка, 2 волейбольні м’ячі, комплект для гри в шахи, комплект для гри в настільний теніс; футбольний комплект – футбольна сітка, 2 футбольні м’ячі, комплект для гри в шахи, комплект для гри в настільний теніс.

За інформацією в.о. завідувача сектору з питань фізичної культури та спорту Дмитра Писанчиного на даний час спортивний інвентар вручено всім сільським головам.

Натомість перед кожною сільською радою стоїть завдання впорядкувати свої площинні спортивні споруди й тим самим покращити умови для розвитку фізкультурно-спортивного руху серед мешканців сільської місцевості.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*