«Сільські амбулаторії мають бути збудовані якісно», – Олег Синютка

На Львівщині планують збудувати 70 сільських амбулаторій. Будівництво амбулаторій розпочнуть після погодження Мінрегіонбуд та МОЗ України спроможної мережі надання первинної медичної допомоги та проектів будівництва нових амбулаторій в області.

Про це в ефірі телеканалу «Перший Західний» розповів голова Львівської ОДА Олег Синютка.

«На сьогоднішній день Мінрегіонбуд затверджено типовий проект, який повинен використовуватися при будівництві амбулаторій. Ми подали в Міністерство регіонального розвитку і будівництва України план розміщення, який повинен бути погоджений. Для того, щоб в конкретному населеному пункті була сільська амбулаторія, повинна бути і відповідна кількість мешканців і можливість для проживання того чи іншого фахівця. Завдання полягає не в тому, щоб просто побудувати будинок, важливо, щоб там були люди, які хочуть постійно жити і працювати в цьому населеному пункті», – зазначив Олег Синютка.

Також очільник області наголосив на важливості якості будівництва нових сільських амбулаторій.

«Тільки тоді, коли ми погодимо перспективний план, ми розпочнемо будівництво 70 амбулаторій. Мені б дуже хотілося, щоб це відбулось цього року, але першочерговим тут для нас є якість, адже ті речі, які будуються мають бути збудовані надовго, а отже якісно», – наголосив Олег Синютка.

Нагадаємо, що амбулаторії загальної практики сімейної медицини – ультрасучасні заклади, які збудують за уніфікованими проектами. Будівництво сільських амбулаторій відбуватиметься таким чином, щоб охопити всю територію Львівської області, а відтак кожен мешканець зможе отримати необхідну медичну допомогу.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*