Швидкі медичні допомоги Львівщини обладнають системами GPS , – Костянтин Грищенко

Швидка медична допомога має бути ефективною і вчасною незалежно від приналежності до території. Це пріоритетне завдання як для центральних органів влади так і для регіонів, в тому числі і для Львівщини, – про це на брифінгу за підсумками наради повідомив Віце-прем’єр-міністр України Костянтин  Грищенко.

За його словами, тиждень тому на виконання доручення Глави Уряду Миколи  Азарова була проведена селекторна нарада щодо виконання завдань, які стоять перед регіонами у системі реформування швидкої медичної допомоги.

«Ми повинні забезпечити територію вчасним доїздом швидкої на виклик. Сьогодні у Львівській області я побачив що багато напрацювань у цьому напрямку, але й багато завдань ще потрібно доопрацювати, – сказав Грищенко.

Він пояснив, що одне з таких завдань – встановити на автомобілях швидкої медичної допомоги систему GPS та інші новітні технології, які дозволять забезпечити як якість медичної  допомоги так і швидке реагування на виклик.

«Звичайно,  усе це потребує фінансування, але шляхом покращення адміністрування цього процесу також багато речей можна зробити, – сказав Віце-прем’єр-міністр.

Він також вказав на те, що «кожен із нас повинен задуматися над тим, як ми себе поводимо на дорозі, чи даємо дорогу швидкій, адже в швидкій можемо опинитися самі».

Також, за словами Костянтина Грищенка, надзвичайно важливою складовою у будь-якому процесі реформування є співпраця із засобами масової інформації  у Львівській області: «Впевнений,  це робиться на регулярній основі, що не викликає додаткових проблем», – зазначив він.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*