Шляхи розвитку альтернативної енергетики розглянули під час круглого столу

Сьогодні, 10 серпня, у приміщенні Львівського національного аграрного університету відбувся Круглий стіл на тему: «Біоенергія і село. Наука і практика. БезАльтернативний шлях до Альтернативної енергетики».

Метою  круглого столу було ознайомити партнерів з напрацюваннями в сфері застосування, виробництва та економії біоенергії для сільських підприємств та господарів, в т.ч. біогазові установки; обговорити теми, що варто спільними зусиллями розробляти і подавати в обласні та місцеві адміністрації та в Кабінет Міністрів програмні документи для розвитку способів використання біоенергетики, збільшення енергоефективності використання енергоресурсів в селах, як для комунальної сфери, так і для домогосподарств та бізнесу.

Як зазначив начальник управління енергозбереження ЛОДА Андрій Якубовський, ця тема є надзвичайно актуальною темою адже використання біотехнологій має дуже багато переваг, можливостей і має важливу роль, адже воно є складовою енергетичної безпеки нашої країни. Круглий стіл дасть новий поштовх до розвитку біоенергетичних технологій у нашому регіоні.

Після завершення основної частини учасники мали змогу відвідати науково-практичну лабораторію на базі ЛНАУ, де наочно ознайомилися з доробками вузу в галузі альтернативних джерел енергії.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*