Школярів запрошують до участі в олімпіаді “Іспанія та латиноамериканський світ”

Учнів 10-11-х класів середніх шкіл запрошують до участі у Всеукраїнській олімпіаді “Іспанія та латиноамериканський світ”.

Олімпіаду передбачається провести в два етапи. Зокрема, на першому етапі старшокласникам пропонується підготувати та надіслати до журі конкурсу наукове есе обсягом 5-8 сторінок друкованого тексту за такими напрямами:

-Іспанія: минуле та сьогодення;
-Латинська Америка: історія та сучасність;
-Українці в Іспанії;
-Українці в латиноамериканських країнах;
-Культура Іспанії;
-Культурно-цивілізаційні особливості Латинської Америки.

Есе приймаються до 1 березня 2017 року на електронну пошту: competition.spain.la.knu@gmail.com. Детальніше з вимогами до оформлення робіт можна ознайомитися ТУТ.

Кращі есеїсти, яких відбере журі конкурсу, будуть запрошені до участі у фіналі Олімпіади, який відбуватиметься  на історичному факультеті КНУ імені Тараса Шевченка 17 березня 2017 року. Фінальна стадія Олімпіади передбачає виконання тестових завдань з історії Іспанії та країн Латинської Америки в межах шкільної програми.

Переможці отримають заохочувальні призи та відзнаки від Історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Посольства Королівства Іспанія в Україні, Посольства Республіки Аргентина в Україні.

Зазначимо, що олімпіаду організовує Історичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка спільно з Посольством Королівства Іспанія в Україні, Посольством Республіки Аргентина в Україні, “Українською Асоціацією Американістики”, “Асоціацією іспаністів України”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*