Школярів запрошують до участі у конкурсі “Я – європеєць”

Для учнів 8-11 класів загальноосвітніх і вихованців  позашкільних навчальних закладів, членів дитячих і молодіжних громадських організацій України оголошується ІІІ Всеукраїнський конкурс есе “Я – європеєць”.

Проходитиме конкурс з листопада 2015 року до березня 2016 року за ініціативи Посольства Литовської Республіки в Україні спільно з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією “Серце до серця” за підтримки Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Переможці ІІІ Всеукраїнського конкурсу есе “Я – європеєць” у 2016 році нагороджуватимуться дипломами і цінними подарунками. За рішенням журі Конкурсу автори кращих робіт, за можливості, будуть запрошені до участі у міжнародній поїздці до Литовської Республіки в межах культурного обміну. Фінал конкурсу відбуватиметься у березні 2016 року в м. Києві.

Нагадаємо, що у 2013-2015 роках автори кращих робіт були запрошені та відвідали Литовську Республіку, під час поїздки взяли участь у презентації діяльності Європейського молодіжного парламенту, Сейму Литовської Республіки, відвідали навчальні заклади, ознайомилися з культурною спадщиною Литви та Польщі.

Роботи учасників Конкурсу до 12 лютого 2016 року потрібно надіслати на електронну адресу: info@sds.in.ua.

Більше інформації про умови конкурсу можна дізнатися за посиланням: http://sds.in.ua/2015/11/rozpochavsya-iii-vseukrainskiy-konku/

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*