Школярів запрошують до участі у конкурсі “Славетні імена України – 2016. Михайло Грушевський”

Департамент освіти і науки облдержадміністрації та Львівський обласний Центр краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді розпочали обласний конкурс “Славетні імена України – 2016. Михайло Грушевський”. До участі запрошують учнів 5-11 класів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, громадських об’єднань. Про це повідомили у департаменті освіти та науки Львівської ОДА.

Конкурс проводиться за трьома напрямами:

– Дослідницька робота про життя і діяльність Михайла Грушевського;
– Методична розробка (сценарій навчально-виховного заходу, конспект навчального заняття), присвячена життю та діяльності видатного діяча української культури;
– Художній твір (поезія, оповідання) про Михайла Грушевського.

Конкурс проходить у два етапи. Перший – у районах (містах) – до 1 жовтня 2016 року. Другий – обласний – у КЗ ЛОР “Львівський обласний Центр краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді” з 10 жовтня до 15 листопада 2016 року.

Роботи переможців районного (міського) етапу конкурсу приймаються до 10 жовтня на адресу КЗ ЛОР ЛОЦКЕТУМ: 79026, м. Львів, вул. Івана Франка, 156.

Переможці обласного етапу будуть нагороджені дипломами департаменту освіти і науки ЛОДА.

Детальніше з умовами конкурсу можна ознайомитися ТУТ.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*