Школярів запрошують до участі у конкурсі “Охорона праці очима дітей”

У межах проведення Дня охорони праці в Україні триває конкурс дитячого малюнка “Охорона праці очима дітей”. До участі у конкурсі запрошують учнів середніх загальноосвітніх шкіл, вихованців та слухачів коледжів, училищ, зокрема й художніх, позашкільних навчальних закладів.

Про це повідомляє Освітній портал Львівщини.

Конкурсні роботи повинні бути виконані за тематикою охорони праці та промислової безпеки, зокрема безпечного ведення робіт у вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо.

Детальні умови участі в конкурсі, вимоги до малюнків, критерії оцінювання конкурсних робіт описані у Положенні про VI Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка “Охорона праці очима дітей” з нагоди відзначення Дня охорони праці Україні у 2017 році.

Художні твори учасників для підбиття підсумків конкурсу на Львівщині слід надсилати до Головного управління Держпраці у Львівській області до 24 лютого 2017 року за адресою: 79005, м. Львів, площа Міцкевича, 8, VII поверх).

Детально про організацію та проведення конкурсу у 2017 році також можна ознайомитись на сайті ГУ Держпраці у Львівській області та на сайті журналу “Охорона праці”.

Контактна особа – Галина Ільницька, тел.: (032) 235-58-75.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*