Школярі з міста Рубіжне Луганської області святкували Різдво на Львівщині

У межах Всеукраїнської акції «Святкуймо Різдвом разом!» з 3-9 січня Львівщину відвідала учнівська делегація, яка прибула на Різдвяні свята у Буський район з міста Рубіжне Луганської області.

Мета акції – культивування українських народних традицій, ознайомлення з сучасним побутом, історією та культурою західного регіону України.

Під час перебування на Бущині діти проживали у родинах бужан. Для них було підготовлено цікаву програму. Зокрема, луганські школярі учили колядки та різдвяні вітання, мали змогу поспілкуватися зі своїми ровесниками, ознайомитися з культурою та традиціями Галичини.

Для маленьких гостей були проведені екскурсії до Олеського, Підгорецького, Золочівського замків і літописних давньоруських міст Бужеська та Плісненсько, а також музеями та історичними місцями Львова.

Окрім цього, діти відвідали Буську районну державну адміністрацію та районну раду. Їх радо зустріли перший заступник голови Буської РДА Микола Чучман і голова районної ради Володимир Замроз, пригостивши усіх солодощами і подарувавши на згадку книгу «Буська земля».

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*