Школярі Львівщини позмагалися онлайн у традиційних змаганнях “Олімпійське лелеченя”

Днями департамент освіти і науки Львівської облдержадміністрації спільно із відділенням НОК України у Львівській області та Львівським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України  організували унікальний етап традиційного Всеукраїнського спортивно-масового заходу “Олімпійське лелеченя” у новому електронному форматі квізі.

Участь в олімпійському батлі взяли 15 команд з різних куточків Львівщини. Кожна команда, яка складалася з 6 учнів середнього шкільного віку (3 дівчини та 3 юнаки) й учителя фізичного виховання, змагалася за нагороди, відповідаючи на три блоки питань щодо олімпійського руху, з теорії фізичного виховання за шкільною програмою та з історії галицького спорту та діяльності Івана Боберського.

Упродовж майже двох годин члени кожної з команд могли в заданому ліміті часу обговорити правильну відповідь квізу, яку озвучував капітан кожної з команд-учасниць на платформі “Open Quiz”. А модератори заходу: голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський та члени виконкому відділення – керівник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Анатолій Ігнатович та голова регіонального відділення Олімпійської Академії України Оксана Вацеба відразу мали змогу в реальному режимі часу озвучити набрані бали за правильні відповіді, прокоментувати їх й навіть поглибити знання з кожного розділу.

Окремі питання у відеоформаті озвучили провідні спортсмени Львівщини: заслужена майстер спорту з вільної боротьби титулована учасниця Ігор трьох Олімпіад Юлія Ткач та майстер спорту міжнародного класу з боксу, стипендіат відділення Вікторія Вірт-Гарасимович, а також одна вчитель-методист з фізичного виховання Галина Колотело.

Відтак, в результаті напруженої боротьби, набравши по 11 пунктів, перше місце посіли відразу дві команди “Олімпійські воронята” (с. Вороняки Золочівського району) та “Легіон” (м. Броди). Третє місце розділили також дві команди, які набрали на один бал менше (по 10 балів): “Гніздо” (с. Гніздичів Жидачівського району) та “Спартанці” (м. Червоноград).

Усі призери та учасники за підсумком квізу отримали цінні подарунки, зокрема книжкову продукцію надану департаментом внутрішньої та інформаційної політики та закуплену в межах конкурсу підтримки вітчизняного книговидання у Львівській області.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*