Школярі Львівщини ознайомились із роботою сонячних електростанцій

3 травня з нагоди відзначення Міжнародного дня Сонця, учні загальноосвітніх шкіл Львівської області відвідали сонячні електростанції – СЕС «Озерна» та «Самбірська СЕС».

Учні ознайомились з принципом роботи сонячних електростанцій та процесом виробництва електроенергії.

Як розповів заступника директора департаменту паливно-енергетичного комплексу Львівської ОДА Михайло Грет метою заходу є популяризація відновлювальної енергетики серед молоді Львівщини.

«Одним із важливих завдань сьогодні є сприяння збільшенню частки відновлювальної енергетики в енергетичному балансі України, а також інтеграції України у світовий тренд переорієнтації енергетики на використання відновлюваних джерел енергії. І популяризація серед населення відновлювальної енергетики є черговим кроком на цьому шляху. Екскурсія на СЕС – це не лише пізнавальний та цікавий захід для дітей та молоді, але й внесок у енергетичну незалежність України», – зазначив Михайло Грет.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*