Шість спортсменів Львівщини здобули ліцензії на участь в ХХІІ Зимових Олімпійських іграх у 2014 році в м. Сочі

provedenie-zimney-olimpiady-2018Про це повідомив головний тренер збірної команди України із санного спорту Тарас Гарцула  сьогодні, 19 грудня, під час прес-конференції щодо стану підготовки спортсменів Львівщини до ХХІІ Зимових Олімпійських ігор у 2014 році (м. Сочі, Російська Федерація) та подальші перспективи розвитку зимових видів спорту.

Зазначимо, Олімпійські ігри в м. Сочі відбудуться 7-23 лютого 2014 року. У змаганнях з 15 видів спорту буде розіграно 98 комплектів нагород та очікується участь близько 3 000 атлетів з 80 країн світу. Українські спортсмени планують взяти участь в 11 видах спорту із 15 представлених на Іграх (біатлон, лижні гонки, фігурне катання, санний спорт, фрістайл, гірськолижний спорт, сноубординг, стрибки на лижах, лижне двоборство, шорт трек, бобслей). Львівщину представлятимуть  спортсмени із санного спорту, які вже вибороли 6 ліцензій на участь в змаганнях.

Як повідомив Тарас Гарцула, кількість спортсменів Львівщини, які увійдуть до збірної України може збільшитись, адже остаточний термін подання заявок від НОК на участь в Олімпійських іграх – 27 січня 2014 року.

«Санкарі Львівщини традиційно представляють Україну на Олімпійських іграх. Змагання такого рівня завжди є під пильною увагою не тільки керівництва області, але й держави. З цього приводу вже відбувся Оргкомітет під головуванням Прем’єр-міністра України Миколи Азарова. Також це питання розглядали на обласній Колегії управління», – розповів начальник управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода.

Також Юрій Майборода відзначив, що на підготовку спортсменів до Олімпійських ігор щорічно виділяють  кошти. Так, завдяки консолідованим зусиллям, вдалось додатково залучити 50 тис. грн. для цільових потреб у підготовці спортсменів. Однак, за словами начальника управління, цього фінансування замало.

Окрім того, дуже суттєвою проблемою спортсмени називають відсутність спеціальних тренувальних трас, а також експериментального цеху.

«Однак варто відзначити, що наші спортсмени мають дуже добру загально-фізичну підготовку. Україна і Словаччина з числа країн, які не мають своїх тренувальних трас, найбільше вибороли ліцензій на участь в Іграх. Для нас це дуже показово. І вже в лютому плануємо приїхати з Сочі з хорошими результатами», – підсумував головний тренер збірної України із санного спорту.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*