Шість господарств області подали пропозиції щодо поставок зерна до Аграрного фонду України

Станом на 21 лютого 2013 року шість господарств Львівської області подали пропозиції щодо поставок зерна до Аграрного фонду на загальну кількість 24,3 тис. тонн. З них вже уклали договори і отримали оплату три господарства на 21,85 тис. тонн зерна пшениці в сумі 18,7 млн.грн.

Як зазначають у департаменті агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації, укладання форвардних договорів на закупівлю продовольчого зерна урожаю 2013 року до державного інтервенційного фонду України триває. Для наповнення Фонду в повному обсязі господарства Львівщини ще можуть укласти договори на 5,0 тис. тонн продовольчого зерна.

Варто також зазначити, що участь у форвардних закупівлях дає можливість сільськогосподарським виробникам залучити додаткові кошти для фінансування комплексу весняно-польових робіт. Адже, згідно з умовами договорів, товаровиробникам надається авансова проплата в розмірі 50% від вартості поставки.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*