«Схід та Захід – одне життя, одна країна»: молодь Харківщини відвідала Львівщину

Сьогодні, 27 жовтня, у приміщенні ВПВ «Патріот» відбулися теоретичні заняття з військово-патріотичного виховання для молоді Дергачівського району Харківської області. 

Зазначимо, що 25 жовтня в межах заходу «Схід та Захід – одне життя, одна країна» на Львівщину приїхали 25 кращих Джур Дергачівщини.

Уже декілька днів молодь Харківщини відвідує патріотичні місця нашої області, зокрема, сьогодні вони мали можливість побачити:

– Музей «Арсенал», де відображена уся зброя, яка була залучена у всі війни, які відбувалися на землях України.

– Військово – патріотичний вишкіл «Патріот», де отримали теоретичні та практичні навички поводження із зброєю.

Під час поїздки на Львівщину юні патріоти-дергачівці також побували у батьківській садибі І.Франка, взяли участь у майстер-класі з виготовлення декоративних воскових свічок, відвідали Дрогобицький ліцей і педуніверситет, де дітей чекали зустрічі з ліцеїстами.

Також учасники побували у Церкві святого Юра, відвідали музей вагів і завод з видобування солі (діючий). Окрім того, гостювали у військовій частині артилерійського полку, яка дислокується у Дрогобичі.

Молодь отримала книги історично-патріотичного змісту від Львівської обласної державної адміністрації.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*