«Схід і Захід разом»: у межах програми студенти та вчителі з Луганська прибули на Львівщину

18 квітня творчий колектив обласного комунального закладу «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва» прибув на Львівщину.

Гості з Луганщини відвідали «Львівський музичний коледж ім. С.Людкевича де відбулися зустрічі з викладачами та студентами коледжу, концерти викладачів і запрошених творчих колективів. Луганчани мали можливість помилуватися «Перлиною» Львівщини – Львівським Національним академічним театром опери та балету ім. С.Крушельницької, відвідали музеї, виставки та музичні установи.

«Для нас головне не тільки спростовувати або підтверджувати стереотипи про Львівщину, а й будувати зв’язки між молодими людьми з різних куточків України. Під час обміну я вкотре переконалася, що для ініціативної молоді  доля України має надзвичайно важливе значення. Вони хочуть змін на краще. Вони розуміють, що в них ще багато чого попереду, і вони готові до різних зустрічей і спілкувань.

Багато наших учасників і після поїздок та обмінів продовжують зустрічатись і спілкуватися, підтримують зв’язки зі студентами та викладачами» розповіла директор департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації – Туркало М.В.

Вона зазначила, що важливим моментом в обміні стало те, що молоді люди зі Сходу та Заходу отримали можливість зустрітися і поспілкуватися, обговорити свої плани на майбутнє, організувати спільні проекти тощо.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*