Схід і Захід разом – освітяни із Львівщини та Луганщини поділились досвідом обміну

Сьогодні, 29 жовтня, завершився один із етапів проекту «Схід і Захід разом». Упродовж двох тижнів освітяни із Львівщини навчали дітей у школах Сєвередонецька, Лисичанська, Попасного та інших міст Луганської області. В свою чергу педагоги із Луганщини навчали учнів Львівщини.

«Згадую рік тому, як було складно знайти педагогів, які першими поїхали на Луганщину. Я дякую тим, хто в той час виявив бажання здійснити обмін. Цього річ ситуація виглядала зовсім по іншому, адже вже був прокладений місток між освітянським середовищем двох регіонів. Я радію з того, що ви мали можливість навчати дітей на Луганщині та Львівщині, я радію, що ви мали можливість побачити відсутність різниці між дітьми двох регіонів. Я вірю, що сьогоднішнє спілкування стане поштовхом до нових звершень у руйнуванні міфів. Дякую Вам, що ми спільно робимо цю працю», – зазначила директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій.

Своїми враженнями від обміну поділилась із присутніми викладач із Попасної Наталія Федорова.

«Це проект, який дає нам безцінний досвід. Ми отримали дуже багато інформації і обіцяємо передати її іншим освітянам Луганщини. В нас тепер є дуже багато друзів на Львівщині і багато знань про освітню систему різних районів області. Ми освітяни відповідаємо за наших учнів, і те, що ми посіємо в голови наших вихованців, те й в майбутньому проросте. Тож давайте плекати добро, мир і злагоду задля України, якою ми мріємо її бачити», – розповіла Наталія Федорова.

Вже сьогодні 50 вчителів із Луганщини, які навчали школярів у різних районах Львівщини повертаються додому.

Зазначимо, що це вже третій обмін педагогами між Львівщиною і Луганщиною.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*