Шевченківський гай запрошує на фестиваль “Святкуємо Воскресіння разом”

У неділю, 8 травня, в Музеї народної архітектури та побуту “Шевченківський гай” відбудеться всеукраїнський фестиваль “Святкуймо Воскресіння разом”, який організовує Українська греко-католицька церква з 2009 року.

Про це повідомив начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Володимир Лис.

“Святкуймо Воскресіння Разом” – фестиваль, який прагне у християнський спосіб відзначити свято Воскресіння на рівні громади Львова та області, підняти дух українців, підтримувати та розвивати українські національні традиції, – зазначив Володимир Лис. – Щороку цей захід відвідує близько 10 тисяч гостей”.

Розпочнеться фестиваль традиційно з Архиєрейської Літургії, опісля відвідувачів очікують майстер-класи, гаївки та забави для дітей та молоді, благодійна лотерея та ярмарок, концерт сучасної української музики за участі Маріанни Ільків, Софії Федини, Олесі Киричук,  [Все про…], гуртів “ТроєЗілля”, “ДоСхідСонця”, переможців Всеукраїнського Фестивалю духовної пісні “Струни душі” (ЦТДЮГ).

Початок об 11:00 год.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*