ШАШКИ ВАСИЛЬ МУЗИКА ЧЕМПІОН ОБЛАСТІ

ZF0A792925-26 лютого та 4-5 березня 2017 року в у Львівській науковій бібліотеці, що на проспекті Шевченка, відбувся відкритий Чемпіонат Львівської області з шашок-64. У змаганнях взяли участь 23 кращі шашкісти з Львівської та Тернопільської областей, серед яких було 5 майстрів спорту.

Чемпіоном області став наш земляк, уродженець села Вовче, кандидат у майстри спорту  Василь Музика. Друге місце посів міжнародний майстер Іван Бутляр з Жовкви, а третє – майстер спорту Ігор Ганяк з Стрия.

Василь Музика до цієї перемоги йшов понад тридцять років. В молоді роки був організатором та ключовим гравцем футбольної команди «Дністер» (Середа, в той час так називалося село Вовче), яка успішно виступала в чемпіонаті області з футболу. Повісивши бутси на цвях та переїхавши в місто Львів на проживання, Василь став активно займатися шашками. Весь свій вільний час присвячував розв’язуванню різноманітних комбінацій та задач. І успіхи не забарилися. У складі збірної команди Турківського району неодноразово ставав переможцем змагань з шашок комплексних спортивних ігор Львівщини. А на цей раз йому підкорилася найвища особиста нагорода.

Богдан Москаль

Фото Віктора Костовського.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*